Ana sayfa » Featured, Program Tanıtımları, Yardımcı Yazılımlar, Yazılım Fırsatları

Zemana AntiLogger Full Ücretsiz İndir – Free Download

16 Mayıs 2011 Yorum yapılmamış

 

1 yıllık ücretsiz Zemana AntiLogger Fırsatını kaçırmayın

 

Koruma Özellikleri;


SSL Logger koruması (Dünyada İlk!) : SSL zararlıları, internet üzerinden yapılan, özellikle e-ticaret ve e-bankacılık işlemlerinde kullandığımız https, smtps, pops ve benzeri SSL protokollerini kullanan işlemlerde, bilgileri şifrelenmeden önce kaydederek, bilgi güvenliğimizi tehdit ederler. Kullanılan SSL şifrelemesinin güçlü olmasının bu hırsızlığın engellenebilmesi açısından bir önemi yoktur. Çünkü bilgiler, alttaki şemada gösterildiği gibi, şifreleme işleminden önce çalınmaktadır.

Webcam Logger koruması (Dünyada İlk!): İnternete bağlı ve Web kameranız bilgisayarınıza bağlı ise, ( günümüzde satılan Laptop bilgisayarların çoğunluğunda dahili WebCam bulumakta ) WebCam zararlı yazılımları, sizin isteğiniz ve bilginiz dışında, görüntülerinizi gerçek zamanlı izleyebilir veya video yapıp kendi tarafına alabilir. Dünyada ilk defa Zemana tarafından geliştirilen WebCam koruma modülü ile WebCam zararlılarına karşı, korkusuzca web kamerası kullanabilirsiniz.

Key Logger koruması : Günümüzde, kişisel bilgilerin en çok ve en bilinen çalınma yöntemi klavyeden basılan tuşların kaydedilmesi yani keylogger yöntemidir. Bu yöntemle klavye aracılığı ile yazılan tüm veriler kaydedilir. KeyLogger koruma modülü ile en yüksek seviyede, bilinen ve bilinmeyen tüm keylogger zararlılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Clipboard Logger koruması :Bilgisayarınızda, eğer clipboard zararlısı var ise, kopyala-yapıştır ile yaptığınız işlemler(yaptığınız kopyala-yapıştır işlemi kredi kartı bilgisi, internet bankacılığı giriş bilgileri vs. olursa risk derecesi artar) kayıt altına alınır ve zararlı tarafına gönderilir. ClipBoard koruması ile kopyala-yapıştır işlemlerinizi koruma altına almaktadır.

Screen Logger koruması : Günümüzde yapılan, finansal içerikli (internet bankacılığı, e-ticaret vs.) işlemlerde, keylogger zararlılarına tedbir olması için, sanal klavye uygulamaları başlatılmıştır. Sanal klavye uygulamasının yaygınlaşması ile beraber zararlıları da yaygınlaşmaya başlamıştır. Sanal klavye zararlıları, ekran görüntüsü alabilir, mouse imlecini takip ederek sanal klavyede hangi tuşa basıldığını takip edebilir veya bilgisayarda yapılan tüm işlemlerin videosunu yapıp kendi tarafına alabilir. Screen koruma modülü ile ekranda yapılan ve sanal klavye işlemlerini koruma altına alır.
Sistem Savunma : İşletim sisteminize zarar verebilecek tüm zararlıları engeller.
Kayıt olmak için tıklayın – Click here to register.

Not: Kayıt kodu şu şekildedir: PROXMA-CHIP-2011

Sizin fikirleriniz...

Yorumlarınızı buradan ekleyebilir, kaynak göstererek yazılarımızı yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz bu konuya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

İzin verilen taglar:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>