Ana sayfa » Featured, Yazılım Fırsatları, Yazılım Haberleri

Bitti – Zemana AntiLogger 1.99$ sadece 100 kişi sahip olabilecek!

25 Mart 2011 Yorum yapılmamış

Türk yazılım firması tarafından üretilen Zemana AntiLogger kısa bir süre için sadece 1.99$ a satışta fırsatı kaçırmayın.

Koruma Özellikleri;
SSL Logger koruması (Dünyada İlk!) : SSL zararlıları, internet üzerinden yapılan, özellikle e-ticaret ve e-bankacılık işlemlerinde kullandığımız https, smtps, pops ve benzeri SSL protokollerini kullanan işlemlerde, bilgileri şifrelenmeden önce kaydederek, bilgi güvenliğimizi tehdit ederler. Kullanılan SSL şifrelemesinin güçlü olmasının bu hırsızlığın engellenebilmesi açısından bir önemi yoktur. Çünkü bilgiler, alttaki şemada gösterildiği gibi, şifreleme işleminden önce çalınmaktadır. Zemana AntiLogger ,SSL koruma modülü, güvenlik yazılımlarının hiçbirinde bulunmayan, yepyeni bir sezgisel koruma modülüdür. Dünyada ilk olarak Zemana tarafından geliştirilmiştir. Bu teknoloji sadece bilinen değil, aynı zamanda henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen SSL saldırı yöntemlerine karşı da sizi korumaktadır.
Önemli Avantajlar
Gerçek Zamanlı Koruma:
Gelebilecek tüm virüs, trojan, casus yazılım ve rootkitlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.
Popüler Güvenlik Programları ile Uyumluluk:
Zemana AntiLogger, geliştirilirken uyumluluk konusuna özel önem verilmiş ve yaygın olarak kullanılan antivirüs, firewall, antispyware ve diğer tüm güvenlik programları ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
Sistem Kaynaklarını Az Kullanma:
Güvenlik programlarını büyük çoğunluğu, sistem kaynaklarını aşırı kullanarak, sistemi yavaşlatır. AntiLogger ise, yüksek koruma performansı ile çalışmasına rağmen, çok az sistem kaynağı kullanarak sistemi yavaşlatmaz.
Güçlü Sistem Savunma:
Korumanın sürekliliğini temin etmek için, zararlıların AntiLogger’ı kapatma riskine karşı, sistem savunma modülü en güçlü algoritma ile geliştirilmiştir.
Desteklenen İşletim Sistemleri:
 

  • Windows XP Servis Pack 2 veya üstü
  • Microsoft Windows Vista
  • Microsoft Windows 7

Düzenle

Donanım Gereksinimleri:

  • Intel Pentium 300 MHz veya daha üstü
  • 256 MB Kullanılabilir Hafıza
  • Hard diskte 50 MB kullanılabilir boş alan
  • CD-ROM sürücüsü (Eğer Cd-Rom dan kurulmak istenirse)
  • İnternet bağlantısı (Programı etkinleştirmek ve tüm güncellemelerden yararlanmak için)

Hemen satın almak için tıklayın


Sizin fikirleriniz...

Yorumlarınızı buradan ekleyebilir, kaynak göstererek yazılarımızı yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz bu konuya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

İzin verilen taglar:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>